[ Szczegóły: Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Sztormiak | Trekker Sport

Sztormiak |  Trekker Sport

Dane firmy

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Powstańców Wielkopolskich 12b, 61-895 Poznań Numer Telefonu: 61 853 75 32 Adres strony internetowej: https://hellyhansen.trekkersport.com.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Sztormiaki tej firmy, choć kojarzone głównie z żeglarstwem, znajdują zastosowanie również na co dzień wśród osób, które nie mają do czynienia z tą dyscypliną. To nic innego, jak wygodne kurtki nieocenione w trakcie wietrznych, chłodnych oraz deszczowych dni, które nie przemakają i zapewniają przyjemne ciepło, niezależnie od temperatury powietrza. Przydają się na co dzień, przykładowo podczas spacerów, jak i górskich wycieczek. Stanowią podstawę wyposażenia profesjonalnych żeglarzy oraz osób, które wynajęły jacht w celach rekreacyjnych.

 

Każdy sztormiak firmy Helly Hansen odznacza się niepodatnością na uszkodzenia. Okrycia te zmniejszają ryzyko wychładzania się organizmu, co mogłoby prowadzić do przeziębienia. Przydają się zarówno podczas niewielkiej mżawki, jak i ulewy. Materiały, z jakich je uszyto, nie podrażniają skóry, a na dodatek są przewiewne. To uniwersalne kurtki dla kobiet i mężczyzn, zapinane na zamki błyskawiczne. Posiadają też kieszenie na piersi, w których można chować drobiazgi.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]