[ Szczegóły: Tania Paczka - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Nadanie paczki • Tania Paczka

Nadanie paczki • Tania Paczka

Dane firmy

Tania Paczka

Wolności 50, 58-500 Jelenia Góra Numer Telefonu: 222302289 Adres strony internetowej: https://tania-paczka.net/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Usługa prezentowanej firmy nadawać paczki jeszcze szybciej i prościej. Możesz w kilka chwil określić cechy danej przesyłki, wskazując jednocześnie dokładny adres dostawy. Takie informacje pozwolą na dokładną wycenę oraz wskazanie daty dostawy.  

Niskie stawki przewozowe są dostępne na stronie Tania-paczka.net. Odwiedzając witrynę możesz nadawać pojedyncze paczki i zbiory zamówień, które zaimportujesz z popularnych portali sprzedażowych. Kurierzy dowożą przesyłki do większości państw europejskich, w tym także do Wielkiej Brytanii. 

Nadanie paczki jest także bardzo proste. W przypadku standardowych kształtów wystarczy zmierzyć wysokość, szerokość oraz długość, wpisując te dane do formularza online. W większości przypadków niezbędne jest określenie wagi pakunku. Niektóre firmy realizują tylko dostawy paczek, których waga nie przekracza dwudziestu pięciu kilogramów. Kurier zgłosi się z wydrukowanym listem przewozowym pod wskazany adres i odbierze pakunek. Z pewnością pozostawi też potwierdzenie nadania. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]