[ Szczegóły: RSC BIS Sp. z o.o. - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Ogrodzenia z drewna | RSC BIS Sp. z o.o.

Ogrodzenia z drewna | RSC BIS Sp. z o.o.

Dane firmy

RSC BIS Sp. z o.o.

Dworcowa 42, 62-060 Skrzynki k/Buku Numer Telefonu: 48 (61) 81 96 433 Adres strony internetowej: http://sklep.rscbis.com.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Nie ma niczego złego w tym, że ktoś chce ogrodzić swoją działkę. W końcu każdemu zależy na tym, by mieć chociaż odrobinę prywatności i pozbyć się wzroku sąsiadów, którzy zaglądają na podwórko. Warto znaleźć takie rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi i pozwoli na korzystanie z niego przez wiele lat. Właśnie takie są ogrodzenia z drewna, które teraz łatwo zakupić. Dzięki temu, że można je składać z różnych modułów, w prosty sposób się je personalizuje i dostosowuje do ukształtowania terenu. 

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Warto wejść na stronę sklep.rscbis.com.pl i zapoznać się z informacjami, które zostały tam przedstawione. To właśnie w tym miejscu na każdego klienta czeka wiele przydatnych danych na temat wymiarów i sposobu wykończenia poszczególnych elementów ogrodzenia. Z tego rozwiązania skorzystało już wiele osób, które są zadowolone z tego, że je wybrały. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]