[ Szczegóły: DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Implanty zębów Gdańsk

Implanty zębów Gdańsk

Dane firmy

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Maurycego Beniowskiego 1, 80--38 Gdańsk Numer Telefonu: +48 500 44 34 34 Adres strony internetowej: https://denta-clinic.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Usługi świadczone przez stomatologów z tej kliniki obejmują wstawianie implantów, które do złudzenia przypominają prawdziwe zęby. Składają się na nie niewielkie śrubki z tytanu, umieszczane w kości, które stanowią substytut korzeni. Odznaczają się stabilną konstrukcją, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu podczas mówienia, spożywania posiłków czy picia napojów. To świetna opcja dla osób chcących odbudować łuki zębowe i cieszyć się pięknym uśmiechem. Do produkcji implantów wykorzystano wytrzymałe materiały, które nie niszczą się pod wpływem wilgoci oraz silnych nacisków.

Na implanty zębów w Gdańsku, proponowane w DentaClinic, decydują się osoby, które ze względu na braki w uzębieniu borykają się z brakiem pewności siebie. Są one wstawiane również ze względów zdrowotnych, ponieważ zmniejszają ryzyko zaniku tkanki kostnej oraz pochylania się pozostałych zębów, co może prowadzić do konieczności założenia aparatu ortodontycznego. Tytanowe śrubki są obojętne dla organizmu i całkowicie niewidoczne.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

DetoksVIP

service picture
Wały Piastowskie, 1 Gdańsk https://www.detoksvip.pl/

APE-LP

service picture
Wały Piastowskie, 1 Gdańsk http://apelp.pl/
]