[ Szczegóły: ProfesjonalnePrzeprowadzki.net - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net - Firmy przeprowadzkowe Kraków

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net - Firmy przeprowadzkowe Kraków

Dane firmy

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

Golikówka 41, 30-723 Kraków Numer Telefonu: 505 142 905 Adres strony internetowej: https://profesjonalneprzeprowadzki.net/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Samodzielna przeprowadzka nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć, dlatego niektórzy szukają wsparcia u firmy Profesjonalne Przeprowadzki. Jest to partner, zatrudniający pracowników z bogatym doświadczeniem zawodowym, którzy dobrze wiedzą, w jaki sposób transportować delikatne i kruche rzeczy, takie jak porcelana czy szkło. Nie wszystkie firmy przeprowadzkowe w Krakowie zapewniają tak profesjonalną obsługę, jak to przedsiębiorstwo. Oferuje ono nie tylko przewóz rzeczy, ale i pomoc w demontażu mebli oraz wyniesieniu ich z mieszkania.

Zainteresowanie wzbudza także utylizacja niepotrzebnych sprzętów oraz pakowanie mienia w szczelne i solidne kartony, posiadające niezbędne zabezpieczenia. Firma podejmuje się najbardziej skomplikowanych zleceń i jest w stanie przewozić cenne dzieła sztuki lub fortepiany. Zapewnia korzystne warunki współpracy, przejrzystą umowę i niewygórowany cennik.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Ledcity.pl

service picture
Stróże, 335A Stróże https://www.ledcity.pl/

toPROMO Advertising Group

service picture
Jędrzeja Śniadeckiego, 28/4 Oświęcim https://topromo.pl/
]