[ Szczegóły: Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Opokan

Opokan

Dane firmy

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited

Smithfield Road 50 , TF-9 1 Market Drayton Numer Telefonu: 07933088792 Adres strony internetowej: https://taniekosmetyki.co.uk/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Rozbudowana oferta internetowej drogerii kierującej swoje usługi do Polaków mieszkających na terenie Zjednoczonego Królestwa obejmuje przede wszystkim wyroby polskich firm. Są to kosmetyki, leki dostępne bez recepty, suplementy diety czy wyroby do użytku zewnętrznego, na przykład plastry Opokan. Wszystkie są opisane w sposób pozwalający poznać ich właściwości czy sposób stosowania.

Asortyment dostępny na stronie taniekosmetyki.co.uk to przede wszystkim obfitość kosmetyków. Klienci polskiej firmy mogą w miejscu tym zaopatrzyć się w preparaty do mycia twarzy, ciała i włosów, a także do pielęgnacji małych dzieci, w kosmetyki kolorowe czy do stylizacji włosów. Nie brakuje też antyperspirantów czy preparatów złuszczających martwe komórki skóry.

Warto przy tym zauważyć, że założyciele przedsiębiorstwa stawiają przede wszystkim na naturalne wyroby kosmetyczne, w dodatku wegańskie. Ma to znaczenie dla wielu klientów, którym na sercu leży dobro zwierząt. Kosmetyki te m.in. nie są na nich testowane.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]