[ Szczegóły: Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom. - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Nowe mieszkania Września sprzedaż

Nowe mieszkania Września sprzedaż

Dane firmy

Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.

Bukowska 3, 62-060 Stęszew Numer Telefonu: +48 618 13 54 94 Adres strony internetowej: http://www.mieszkania-plandex.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Mieszkania we Wrześni to dobry wybór dla mieszkańców tego miasta oraz okolic. Bardzo dobre położenie osiedla, za którego realizację odpowiada deweloper Plandex, sprawia, że lokale mieszkalne kupują także osoby z Poznania. Ucieczka z centrum miasta to ciekawe rozwiązanie dla osób, które swoją karierę zawodową wiążą ze stolicą województwa wielkopolskiego, a jednocześnie chcą mieszkać w spokojnej okolicy. Nowe mieszkania we Wrześni na sprzedaż są położone w pobliżu centrum handlowego oraz dworców. Umożliwia to załatwienie podstawowych spraw bez wykorzystywania samochodu, ponieważ piesza wędrówka do tych miejsc trwa zaledwie kilkanaście minut.

Dostępne w ofercie mieszkania są odpowiedzią na potrzeby różnych klientów. Idealny dla siebie lokal znajdą zarówno osoby, które mieszkają same, jak i rodziny z dziećmi. Budynki, w których znajdują się komfortowe mieszkania, są wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Gwarantuje to pewność trwania konstrukcji bloku przez wiele pokoleń.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]