[ Szczegóły: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Bletki | sklep https://jarajto.pl/pl/c/Blety/23

Bletki | sklep https://jarajto.pl/pl/c/Blety/23

Dane firmy

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Podanin 50, 64-800 Chodzież Numer Telefonu: +48883883259 Adres strony internetowej: https://jarajto.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Do własnoręcznego skręcania papierosów z tytoniu niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Przyda Ci się nie tylko młynek do rozdrabniania tytoniu, ale także dobre jakościowo bletki i filtry. Dzięki produktom wysokiej jakości będziesz mógł stworzyć profesjonalnie wyglądające papierosy domowej roboty, z czystego tytoniu, bez żadnych domieszek. 
Jeśli sam skręcasz swoje papierosy i potrzebny Ci dobry sklep z bletkami i innymi akcesoriami niezbędnymi do tej czynności, to polecamy Ci zajrzeć już teraz na stronę internetową jarajto.pl i zapoznać się z ich ofertą. Sklep internetowy jarajto.pl to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników palenia tytoniu w niekonwencjonalny sposób. Jeśli nie lubisz kupować gotowych papierosów i zamiast tego zaopatrujesz się w tytoń do samodzielnego wykorzystania, to odwiedź ich stronę już teraz i kup niezbędne akcesoria do wykonywania papierosów w domowych warunkach. U nich znajdziesz produkty wysokiej jakości w naprawdę konkurencyjnych cenach. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Użytkownik Joanna Sikora napisał:
Ja kupuję papierosy w sklepach, ale mam znajomych, którzy właśnie kupują bletki by samemu skręcać tytoń. i duża cześć zaopatrzą się właśnie w sklepie jarajto. Bardzo sobie chwalą jakość produktów tam nabywanych.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]