[ Szczegóły: Nanostudio - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Projekt domu Poznań

Projekt domu Poznań

Dane firmy

Nanostudio

27 Grudnia 11, 61--73 Poznań Numer Telefonu: 501 102 261 Adres strony internetowej: https://www.nanostudio.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Własny dom to marzenie wielu rodzin, dlatego ważne jest, aby był on funkcjonalny, nowoczesny oraz wygodny. Z tego powodu projekt nieruchomości warto zlecić najlepszym specjalistom z branży, którymi są bez wątpienia architekci z pracowni Nano Studio. 

Jest to idealna opcja dla osób, którym potrzebny jest projekt domu w Poznaniu. Pracownia ta już od wielu lat działa w branży architektonicznej, dlatego może zaproponować swoim klientom wysokiej jakości usługi. Klienci firmy mają do dyspozycji dwie opcje. Pierwszą jest skorzystanie z gotowych projektów na domy piętrowe, parterowe lub dwulokalowe. Druga, nieco droższą opcją, jest zamówienie indywidualnego projektu, szytego na miarę. Poza tym ta poznańska pracownia świadczy też usługi w zakresie aranżacji wnętrza, usługa jest też dostępna dla osób nie będących klientami pracowni.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Użytkownik taclu napisał:
Biuro projektowe Nanostudio to znakomici architekci, którym warto powierzyć stworzenie projektu domu. Ja już to zrobiłem i nie dam złego słowa powiedzieć na współpracę z nimi. :)
Data: 2019-04-16 14:07:37
Ocena: 3

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]