[ Szczegóły: Katowicki Sport - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

GKS Katowice hokej na lodzie

GKS Katowice hokej na lodzie

Dane firmy

Katowicki Sport

, - Katowice Numer Telefonu: Adres strony internetowej: https://katowickisport.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Wiedząc, jak ważną rolę odgrywa w społeczności Śląska sport, kadra serwisu katowickisport.pl stara się na bieżąco przekazywać istotne, sprawdzone informacje o lokalnych klubach. Publikacje dotyczą nie tylko piłki nożnej. Sporo miejsca na portalu poświęcone jest także reprezentantom innych dyscyplin (np. GKS Katowice i hokej na lodzie czy Jastrzębski Węgiel, reprezentujący najwyższy poziom rozgrywkowy w siatkówce).

Artykuły dotyczą nie tylko osiąganych wyników (regionalnych, krajowych, międzynarodowych), ale również plotek transferowych, sposobów zarządzania czy też przebiegu rewitalizacji zaplecza treningowego poszczególnych zespołów. Omawiane są również kwestie finansowania klubów (zarówno biorąc pod uwagę środki z lokalnego budżetu, jak i wpływy pochodzące od inwestorów prywatnych).

Interfejs serwisu został opracowany w taki sposób, aby czytelnik bez problemu znalazł potrzebne mu treści. Najnowsze wpisy są zwykle dostępne na stronie głównej, nieco starsze publikacje można znaleźć w archiwum. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Maxsote

service picture
strzelców bytomskich, 87B bytom https://maxsote.pl

tapetuj.pl Sklep internetowy

service picture
Sienkiewicza, 48b Tarnowskie Góry https://tapetuj.pl/
]