[ Szczegóły: Kancelaria adwokacka LexActa - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Adwokat alimenty wrocław

Adwokat alimenty wrocław

Dane firmy

Kancelaria adwokacka LexActa

Gwiaździsta 62, 53-445 Wrocław Numer Telefonu: 722275604 Adres strony internetowej: http://kancelarialexacta.pl

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Dostrzegając rosnące potrzeby z zakresu usług prawnych wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych, kadra Kancelarii LexActa podejmuje się różnego rodzaju spraw. Prowadzi między innymi działania mające na celu ochronę interesów małoletnich w sytuacji, gdy tylko jeden z rodziców ponosi koszty ich utrzymania. W takiej sytuacji zatrudniony adwokat może pomóc uzyskać alimenty. Biuro we Wrocławiu podejmuje się również obsługi spraw karnych, cywilnych oraz spadkowych.

Preferencyjnym sposobem załatwiania sporów jest ugoda, jednak gdy dojście do konsensusu jest niemożliwe, kadra kancelarii może wystąpić w imieniu klienta na drogę sądową w celu rozstrzygnięcia sytuacji. Podejmowane działania mają za zadanie jak najpełniejszą ochronę interesu osoby, która zwróciła się o pomoc.

Istnieje również możliwość skorzystania ze wsparcia kancelarii poprzez kontakt online. Pracownicy zapewniają, że każdorazowe połączenie z klientem spełnia zasady RODO (podlega szyfrowaniu, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne). 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]