[ Szczegóły: Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Biegły sądowy

Biegły sądowy

Dane firmy

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

Grunwaldzka 6, 60-780 Poznań Numer Telefonu: 694 49 70 70 Adres strony internetowej: http://www.analityks.com.pl

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Wiele osób zastanawia się,na czym polega praca biegłego sądowego i w jaki sposób dochodzi do wydania konkretnej opinii. Składa się na to bardzo wiele czynników, z których najważniejsza jest wiedza i doświadczenie specjalisty w konkretnej dziedzinie, ale także istotną rolę odgrywa sprzęt, na którym ten specjalista pracuje. Nie wszyscy biegli potrzebują bardzo wyszukanego sprzętu, lecz w dziedzinie chemii czy biochemii urządzenia muszą być wysokiej klasy, aby badanie mogło być uznane za dowód w sprawie sądowej.

W instytucie kryminalistyki ze strony analityks.com.pl pracuje niejeden biegły sądowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którego opinie przyczyniły się do rozwiązania wielu trudnych spraw. Laboratoria instytutu pracują na pierwszorzędnym sprzęcie, korzystając z najnowszych zdobyczy w dziedzinie technik kryminalistycznych. Dzięki osobistemu zaangażowaniu pracowników, ich ekspertyzy są miarodajne i zawsze wykonane na czas.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Użytkownik yomindu napisał:
Dzięki pracy tego biegłego sądowego możemy liczyć na wydanie opinii, która będzie rzetelna i merytoryczna. Do tego w Analityks dysponują odpowiednim zapleczem sprzętowym, które jest bardzo pomocne w przeprowadzeniu badań.
Data: 2018-08-13 08:34:44
Ocena: 5

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]