[ Szczegóły: Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha” - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Bemowo stomatolog

Bemowo stomatolog

Dane firmy

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Powstańców Śląskich 103, 01-355 Warszawa Numer Telefonu: +48 570 011 110 Adres strony internetowej: http://www.oducha-doucha.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Zajmujący się wyłącznie dziećmi specjaliści z gabinetu stomatologicznego prezentującego się na stronie oducha-doucha.pl mogą zagwarantować wysoki poziom usług, a także, co nie mniej ważne, odpowiednią atmosferę. Dzieci nie należą do najłatwiejszych pacjentów, gdyż boją się tego, co nieznane, często już samego białego fartucha, a przy tym łatwo można wywołać w nich traumę. Stomatolodzy dziecięcy z dużym doświadczeniem potrafią tego uniknąć, w czym wydatnie pomaga im sedacja wziewna.

Stosowanie gazu rozweselającego rozluźnia, usuwa stres i poprawia nastrój, dzięki czemu dzieci przestają się bać i bez przeszkód poddają się koniecznym zabiegom. Niweluje to też ryzyko pojawienia się przykrych doświadczeń, bo nawet jeśli trzeba wykonać inwazyjne zabiegi, wpływ gazu powoduje, że wspomnienia tych doświadczeń nie są zbyt wyraźne. Stomatolog z Bemowa pozwala zatem uniknąć sytuacji, w których złe wspomnienia z gabinetu z dzieciństwa skłaniają dorosłe osoby do zaniedbywania zębów, a są one niestety częste.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]