[ Szczegóły: Drutex Concept - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Ramy do łóżek sypialnianych • Drutex Concept

Ramy do łóżek sypialnianych • Drutex Concept

Dane firmy

Drutex Concept

Starczanowska 1, 62-095 Murowana Goślina Numer Telefonu: 61 811 22 83 Adres strony internetowej: https://www.drutex-concept.eu/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Poszukując wytrzymałych stelaży do łóżek oraz odpowiednio dopasowanych do nich materacy, warto zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali dla klientów pracownicy F.P.H. DRUTEX. Obejmuje ona szeroki wybór zróżnicowanych pod kątem rozmiarów modeli konstrukcji do spania lub dziennego odpoczynku, które można składać lub dopasowywać do osobistych preferencji użytkowników. 

Na stronie firmy nabywca może znaleźć meble jedno i dwufunkcyjne. Obie wersje są dostępne z dodatkowym wyposażeniem w postaci ram do łóżek sypialnianych oraz sof, gwarantujących większy komfort i bezpieczeństwo. Dostawca zadbał, by proponowane w sprzedaży konstrukcje bezproblemowo utrzymały zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe oraz były proste w obsłudze, jeśli chodzi o składanie i rozkładanie. 

Realizator zaprasza do zapoznania się z powyższą ofertą osoby prywatne oraz przedstawicieli branż takich jak hotelarska bądź też turystyczna. Gwarantuje terminowe dostarczenie zamówienia w obrębie całego kraju, bez względu na zakupioną ilość.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]