[ Szczegóły: Dorian podnośniki koszowe - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Podnośnik wynajem Warszawa - Dorian podnośniki koszowe

Podnośnik wynajem Warszawa - Dorian podnośniki koszowe

Dane firmy

Dorian podnośniki koszowe

al. Niepodległości 13, 02-653 Warszawa Numer Telefonu: 534 22 11 00 Adres strony internetowej: https://www.podnosniki-dorian.pl

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Poszukując firmy, która umożliwiłaby wykonanie jakiejkolwiek naprawy na dużej wysokości, warto zainteresować się przedsiębiorstwem ze strony podnosniki-dorian.pl. Ma ono w swojej flocie trzy rodzaje zwyżek, które umiejętnie dobrane pozwolą na szybkie, sprawne i wygodne wykonanie wielu prac. Każdy przeznaczony dla klientów z Warszawy podnośnik na wynajem jest regularnie poddawany przeglądom technicznym, aby pracujący w koszu robotnicy byli bezpieczni. Ponieważ różne zwyżki z floty firmy mają nieco inne parametry, najlepiej skontaktować się z przedstawicielem firmy, który pomoże dobrać odpowiedni model do rodzaju robót, jakie mają zostać wykonane.

Cennik za usługi jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, a warunki współpracy i wynajmu są dokładnie opisane na stronie przedsiebiorstwa. Współpracuje ono z firmami i klientami prywatnymi ze stolicy, a także z okolicznych miejscowości.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]