[ Szczegóły: Culiinaria Italiana - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Carbonara

Carbonara

Dane firmy

Culiinaria Italiana

Hoża 62, 00-681 Warszawa Numer Telefonu: 794-050-060 Adres strony internetowej: https://culiinaria.pl/pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Wybierając się do restauracji Culinaria Italiana można mieć stuprocentową pewność, iż każdy znajdzie w tym miejscu wyjątkowe smaki, które przypadną mu do gustu. Szefowie kuchni bardzo dbają o to, by w karcie znajdowały się zarówno wykwintne i autorskie dania, jak i proste, tradycyjne potrawy.

Do wyboru są przystawki (w tym słynne i uwielbiane przez wielu antipasti), dania główne i desery. Sporą uwagę poświęca się, oczywiście, makaronom. To danie popularne i lubiane we Włoszech. Goście mogą wybierać spośród wielu makaronowych wariacji (jest spaghetti, carbonara, penne i wiele innych ciekawych połączeń). 

Na stronie internetowej restauracji dostępne jest całe menu. To bardzo przydatne, ponieważ dzięki temu można zapoznać się z ofertą jeszcze przed wizytą i wybrać najlepsze dla siebie dania. Ceny są zróżnicowane i zależą od tego, z jakich składników przyrządzone są poszczególne potrawy. 

Osoby pragnące bliżej poznać historię restauracji mogą poczytać o niej w specjalnej zakładce z takimi właśnie informacjami.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]