[ Szczegóły: Centrum Medyczne MEDGEN - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Diagnostyka genetyczna Warszawa | Centrum Medyczne MEDGEN

Diagnostyka genetyczna Warszawa | Centrum Medyczne MEDGEN

Dane firmy

Centrum Medyczne MEDGEN

Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Warszawa Numer Telefonu: 501 377 150 Adres strony internetowej: https://www.medgen.pl/pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Dobre laboratorium prowadzące badania genetycznie nie tylko pobiera materiał i wydaje wyniki analizy, ale także dysponuje poradniami, w których można uzyskać niemalże natychmiastową rekomendację zachowań względem otrzymanych wyników. Aby osiągnąć taki poziom trzeba włożyć w organizację mnóstwo pracy, która później przekłada się na jakość obsługi pacjentów. Na rynku działa wiele laboratoriów, które prezentują wysoki poziom usług. Jedno z takich laboratoriów można znaleźć na Medgen.pl.

Diagnostyka genetyczna w Warszawie przebiega w bardzo miłym otoczeniu, wśród grupy specjalistów legitymujących się bardzo dużym doświadczeniem. Dzięki dokładnym badaniom możliwe stało się ustalenie choćby zagrożenie chorobami płciowymi. Możliwe jest ustalenie patogenów, które w danym organizmie je powodują. Oprócz tego pacjenci bardzo często przeprowadzają szeroko zakrojone badania prenatalne oparte na analizie genetycznej. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]