[ Szczegóły: Bio - baseny - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Chemia do basenu Poznań

Chemia do basenu Poznań

Dane firmy

Bio - baseny

Obornicka 76, 62-002 Suchy Las k/Poznania Numer Telefonu: 605 061 831 Adres strony internetowej: http://www.bio-baseny.pl

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Marka Bio Baseny zajmuje się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych basenów i jacuzzi. Firma współpracuje zarówno z przedsiębiorcami (m.in. zarządcami hoteli czy kompleksów odnowy biologicznej), jak i osobami prywatnymi, które marzą o własnym basenie w ogrodzie. Przedstawiciele marki wsłuchują się w oczekiwania klientów w celu zaproponowania optymalnych rozwiązań. Firma stosuje wysokiej jakości materiały, co przekłada się na trwałość konstrukcji oraz komfort użytkowania.

W asortymencie sklepu zlokalizowanego w Poznaniu dostępna jest również chemia do basenu przeznaczona m.in. do dezynfekcji, pielęgnacji wody, usunięcia glonów oraz utrzymania odpowiedniego poziomu chloru. Pracownicy firmy chętnie doradzą w doborze odpowiednich produktów oraz dodatkowych akcesoriów i sprzętów, takich jak m.in. filtry Intex, odkurzacze basenowe, siatki z uchwytem teleskopowym do liści, szczotki do czyszczenia ścian basenu oraz węże basenowe. Na stronie internetowej zamieszczono wiele przykładowych realizacji. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]