[ Szczegóły: Bar Jędruś - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Catering tarnobrzeg - Bar Jędruś

Catering tarnobrzeg - Bar Jędruś

Dane firmy

Bar Jędruś

Elizy Orzeszkowej 1a, 39-400 Tarnobrzeg Numer Telefonu: 15 814 14 14 Adres strony internetowej: https://www.barjedrus.pl

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Skorzystaj z oferty baru, jeśli lubisz dobre jedzenie. Kuchnia domowa, jaką serwuje lokal, spotkała się już z pozytywną opinią wielu klientów, dla których smak i aromat mają znaczenie. Przekonaj się o tym samodzielnie, składając zamówienie poprzez stronę i opcję „zamów online”. 

Restauracja oferuje nie tylko dania kuchni domowej takie jak rolady drobiowe, kotlety mielone, ale również i zupy wszelkiego rodzaju, frytki, w tym zrobione z batatów, pierogi, sałatki i wiele więcej. Całe menu dostępne jest na stronie internetowej barjedrus.pl. Co więcej, posiłki serwowane są zarówno w lokalu, jak i na dowóz. Catering w Tarnobrzegu to opcja, na jaką decyduje się grono klientów z danego miasta, a także okolic. Chcąc dowiedzieć się, czy dowóz obejmuje również Twoją dzielnicę, warto, abyś zajrzał na stronę internetową, gdzie wszystko zostało szczegółowo opisane. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pamiętaj, że pomocą i odpowiedziami służą doświadczeni pracownicy, którzy o ofercie wiedzą wszystko.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]