[ Szczegóły: Ayming Polska Sp. z o.o. - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Wpłaty na pfron

Wpłaty na pfron

Dane firmy

Ayming Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 63, 00--69 Warszawa Numer Telefonu: +48 22 330 60 00 Adres strony internetowej: https://www.ayming.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych (PFRON) dysponuje sporym budżetem. Ale nie każdy wie, z jakiego źródła pochodzą te pieniądze. To między innymi obowiązkowe składki, które muszą odprowadzać co miesiąc firmy, których etatowe zatrudnienie przekracza 25 osób, ale w tym gronie nie ma co najmniej 6% niepełnosprawnych. Dlatego właściciele średnich i dużych firm mają do wyboru: zatrudniać niepełnosprawnych lub płacić comiesięczne składki. Być może żadna z tych opcji nie jest na rękę w konkretnej sytuacji, w konkretnych uwarunkowaniach.

Dlatego warto wiedzieć, jak zmniejszyć wpłaty na PFRON. Pomaga w tym firma konsultingowa ayming.pl. Doświadczeni i wykwalifikowani doradcy wykorzystują wszystkie legalne sposoby, aby minimalizować tego typu wydatki. Pomagają w tym chociażby odpisy lub działania optymalizacyjne. W każdym razie: da się! I warto spróbować razem z Ayming.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]