[ Szczegóły: Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem” - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Restauracja bezglutenowa poznań - Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”

Restauracja bezglutenowa poznań - Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”

Dane firmy

Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”

Garbary 54, 61-758 Poznań Numer Telefonu: 509758444 Adres strony internetowej: https://oberza.com.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Polska kuchnia może być prawdziwą bombą kaloryczna, na którą mimo wszystko warto się skusić. Oferuje ona obfite i sycące potrawy mięsne przyrządzane na wiele różnych sposobów. Dużą popularnością wśród Polaków oraz obcokrajowców cieszą się kotlety schabowe, pierogi, bigos, gołąbki, kiełbasy oraz pyszny, chrupiący chleb. Za najbardziej podstawowe składniki wykorzystywane w trakcie tworzenia dań zalicza się kiszoną kapustę, ogórki, buraki, grzyby oraz aromatyczne potrawy, podkreślające smak każdej potrawy. Tak duża różnorodność sprawia, że każda osoba powinna znaleźć coś dla siebie.

Dania kuchni polskiej czerpią inspiracje od sąsiednich narodów oraz przepisów kuchni żydowskiej. Polskie menu jest nieustannie wzbogacane oraz uzupełniane o nowe smaki, również te nieco bardziej egzotyczne. Osoby chcące skosztować takich specjałów, powinny odwiedzić Oberżę Pod Dzwonkiem. Jest to restauracja bezglutenowa w Poznaniu specjalizująca się między innymi w kuchni regionalnej, która przygotowywana jest według autorskich przepisów wzorowanych na klasycznych i tradycyjnych recepturach.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Użytkownik beautifulgoose117 napisał:
Kuchnia polska w wersji bezglutenowej? Czy to w ogóle możliwe? Oferta restauracji "Oberża pod Dzwonkiem" jest na to dowodem - smaczne dania, które serwują zadowolą nawet bardzo wymagającego gościa.
Data: 2020-06-26 15:06:29
Ocena: 4

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]