[ Szczegóły: ABM Jędraszek Sp.j. - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Producenci stolarki okiennej

Producenci stolarki okiennej

Dane firmy

ABM Jędraszek Sp.j.

Piłsudskiego 3H, 95-200 Pabianice Numer Telefonu: 500 165 156 Adres strony internetowej: https://abm-jedraszek.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Głównymi zaletami okien produkowanych przez prezentowaną firmę są ich cena oraz wysoka jakość wykonania. Klienci mogą liczyć na produkt doskonały, który zapewnia bezpieczeństwo i jest oszczędny. Wszystko to dzięki projektowi, który zakłada użycie odpowiedniej ilości warstwy izolacyjnej. Z kolei specyficzne osadzenia szyby zdecydowanie ogranicza proces skraplania wilgoci, która może się gromadzić wewnątrz pomieszczeń. 

Firma Abm Jędraszek posiada kilka oddziałów w Polsce, w których można złożyć zamówienie. To według wielu klientów najlepsi producenci stolarki okiennej, którzy oferują przy tym najniższe ceny na rynku. Unikalne rozwiązania technologiczne znaleźć można także w grupie drzwi wejściowych oraz tarasowych. Dzięki temu drzwi z Pabianic są bardzo mocne i wytrzymałe. 

Kupujący mogą wybierać spośród dziesiątek gotowych propozycji, jak i również sami mogą zaproponować wygodne rozwiązanie. Kupujący mogą także zlecić montaż wybranej stolarki okiennej oraz jej profesjonalny serwis i regulację. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Xfelgi.pl

service picture
Piotrkowska, 4C Poniatów https://xfelgi.pl/

wyprawkowy

service picture
Słoneczna, 37 Brzeziny https://wyprawkowy.pl
]