[ Szczegóły: Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Warsztaty dla dzieci poznań

Warsztaty dla dzieci poznań

Dane firmy

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

Ratajczaka 35, 61-816 Poznań Numer Telefonu: +48 505 043 763 Adres strony internetowej: http://www.psycholog-dladziecka.pl

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Magdalena Lange-Rachwał to profesjonalny psycholog, który oferuje między innymi niezwykle przydatne, zarówno rodzicom, jak i dzieciom – warsztaty dla dzieci na terenie Poznania. Służą one wzmocnieniu kompetencji wychowawczych u rodziców, nawet bardzo małych dzieci. Pomagają rodzicom zrozumieć, że wychowanie dziecka zaczyna się praktycznie od pierwszych chwil życia.

Oferta warsztatów dla dzieci na terenie Poznania, jest skierowana także do wszelkich instytucji, które mają wpływ na wychowanie – szkół, przedszkoli, żłobków. Wszelkie niezbędne informacje znajdziemy na stronie internetowej psycholog-dladziecka.pl.

Jeżeli sądzimy, że powinniśmy popracować nad naszą relacją z dzieckiem, zrobimy ze wszech miar słusznie, zwracając się do doświadczonego specjalisty, jakim jest psycholog Magdalena Lange-Rachwał. Możemy liczyć na pełen profesjonalizm, dobry kontakt oraz szybkie efekty terapii.

Sprawdź na mapie

Komentarze

Inne firmy w tej okolicy

Proctogin

service picture
Śmigielska, 13 Poznań http://www.proctogin.pl/
]