[ Szczegóły: Marbex sp. z o.o. - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Marbex sp. z o.o. | Nowoczesne dywany wełniane

Marbex sp. z o.o. | Nowoczesne dywany wełniane

Dane firmy

Marbex sp. z o.o.

Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki Numer Telefonu: (44) 741 41 41 Adres strony internetowej: https://dywanstyl.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Jeśli pomieszczenia, w których mieszkasz, utrzymane są w stylu industrialnym, ale mimo wszystko chcesz mieć na podłodze dywan, powinieneś postawić na nowoczesne dywany wełniane, które doskonale pasować będą do surowego wnętrza, ale dodadzą mu nieco cieplejszego i osobistego charakteru. Aby pasował do reszty, Twój dywan powinien być w odcieniach szarości i bieli, które to kolory rozjaśnią pomieszczenie i optycznie je powiększą. 

Dywan w tym właśnie stylu możesz kupić na stronie dywanstyl.pl. Sklep internetowy, do którego ta strona należy, doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego jego obsługa  z pewnością pomoże Ci dobrać to, czego potrzebujesz. Dzięki temu, że dywany przez nich sprzedawane wykonane są z najlepszej wełny, pochodzącej z Nowej Zelandii, ich wytrzymałość jest wyjątkowa i długo cieszyć będą swoich nabywców. Jeśli zechcesz, zamówią dla Ciebie dywan na wymiar, który wybierzesz.

Sprawdź na mapie

Komentarze

Inne firmy w tej okolicy

]