[ Szczegóły: Dom z Duszą Tadeusz Dusza - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Projekt domu z drewna

Projekt domu z drewna

Dane firmy

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański 157, 34-408 Odrowąż Numer Telefonu: 18 275 8365 Adres strony internetowej: http://www.buduj-z-drewna.com/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Inwestycja w budowę domu, wykonanego z drewnianych bali, opłaca się z wielu powodów. Budowa jest dużo prostszym zadaniem, niż wznoszenie tradycyjnego budynku, przy wykorzystaniu betonu oraz cegieł i zaprawy.

Drewniana konstrukcja jest o wiele lżejsza. Niższy ciężar owocuje tym, że nie ma potrzeby wylewania tak masywnych i wytrzymałych fundamentów, jak w przypadku najczęściej spotykanych rozwiązań budowlanych.

Jeżeli chcemy znaleźć w zasobach naszej rodzimej sieci WWW naprawdę estetyczny, lecz jednocześnie funkcjonalny oraz przemyślany w najdrobniejszych detalach projekt domu z drewna, odwiedźmy koniecznie witrynę firmy Dom z Duszą. Strona działa pod adresem: buduj-z-drewna.com.

Przedsiębiorstwo Dom z Duszą to sprawdzony przez wielu klientów partner, z którym warto nawiązać współpracę. Usługi tej firmy są synonimem umiejętnego połączenia tradycji z nowoczesnością oraz innowacyjnymi technologiami.

Sprawdź na mapie

Komentarze

Inne firmy w tej okolicy

Osada Maruszyna

service picture
Osiedle Stanki, 56 Maruszyna https://osadamaruszyna.pl

NopaBud

service picture
os. M. Wadowity, 6 Wadowice http://remonty.nopabud.pl/
]