[ Szczegóły: Jachtem W Góry - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

http://www.jachtemwgory.pl/ • Kamper na zimę

http://www.jachtemwgory.pl/ • Kamper na zimę

Dane firmy

Jachtem W Góry

Polskiego czerwonego krzyża 31B, 87-100 Toruń Numer Telefonu: 692 859 419 Adres strony internetowej: http://www.jachtemwgory.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Nie trzeba przekonywać, że podróżowanie kamperem ma swoje określone walory. Przede wszystkim nie jest się zależnym od rezerwacji w hotelach, nie trzeba jechać z góry wytyczoną trasą, nie trzeba martwić się wygodą, bo w każdej chwili można zatrzymać się na drzemkę lub posiłek albo po prostu opuścić auto np. w celu zwiedzania określonego miejsca.

Jednak to wszystko kojarzy się przede wszystkim z letnią aurą, gdy temperatury sprzyjają takiej formie podróżowania. A co z innymi miesiącami? Okazuje się, że kamper na zimę istnieje i można go wynająć w Polsce! Zajmuje się tym firma jachtemwgory.pl, która wypożycza nowoczesny model Mercedesa Marco Polo z 2,2-litrowym silnikiem i wieloma praktycznymi systemami gwarantującymi bezpieczną i wygodną jazdę nawet po setki kilometrów dziennie.

Najważniejsze jednak jest to, że pojazd posiada specjalną konstrukcję umożliwiającą sen oraz korzystanie ze stoliczka, jak również system ogrzewania postojowego, dzięki czemu nawet ujemne temperatury na zewnątrz w żaden sposób nie wpływają na komfort snu ani ciepło, którego tak bardzo potrzebuje każdy człowiek.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Culina 3D Sp. z o.o.

service picture
Marii Skłodowskiej Curie, 33 Bydgoszcz https://culina3d.pl/
]