[ Szczegóły: Silentservice Szadkowski Wojciech - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Szorowarka nilfisk

Szorowarka nilfisk

Dane firmy

Silentservice Szadkowski Wojciech

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 95, 02-777 Warszawa Numer Telefonu: 664 505 404 Adres strony internetowej: https://www.silentservice.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Zawsze warto inwestować w rozwój swojej firmy. Dzięki temu nie tylko sprawia się, że warunki pracy zatrudnionych osób się polepszają, ale też wizerunek firmy o wiele się poprawia. Jeżeli Ty akurat prowadzisz firmę sprzątającą, to możesz inwestować w sprzęt, który pozwoli Ci na przyjmowanie jeszcze bardziej skomplikowanych zleceń. Szorowarka Nilfisk umożliwi sprzątanie nawet najbardziej zabrudzonych podłóg, które przez długi czas były zaniedbane lub narażone na zbieranie się kurzu i innych zanieczyszczeń. 

Nie kupowałeś jeszcze takiego sprzętu? To wejdź na stronę silentservice.pl i zapoznaj się z ofertą tej wyjątkowej firmy. To tam znajdziesz wiele przydatnych sprzętów, które możesz wykorzystywać w swojej firmie. Myjki, szorowarki, odkurzacze i inne maszyny sprawią, że pracownicy Twojej firmy o wiele łatwiej poradzą sobie z doprowadzeniem każdej powierzchni do porządku. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]