[ Szczegóły: Pogromcy Plam - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

http://pogromcyplam.com/ | Poznań czyszczenie dywanów

http://pogromcyplam.com/ | Poznań czyszczenie dywanów

Dane firmy

Pogromcy Plam

Osiedle Rzeczypospolitej 3, 61-397 Poznań Numer Telefonu: +48 573 316 231 Adres strony internetowej: http://pogromcyplam.com/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Nowoczesne technologie ułatwiają wiele dziedzin w życiu. Przyczyniają się do możliwości lepszego kontrolowania swojego zdrowia i nawyków,sprawdzania swojej siły i sprawności fizycznej, a także do lepszego gotowania i szybszego wykonywania wielu podstawowych czynności. Mają za zadanie ułatwiać nam życie, więc stale są dopasowywane i ulepszane, tak, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania konsumentów, które są coraz wyższe i bardziej sprecyzowane. 
Nowoczesne gadżety znacznie przyspieszają również proces sprzątania. Specjalne myjki umożliwiają dokładne mycie szyb i pojazdów, a dobrej jakości ścierki oraz preparaty chemiczne ułatwiają pozbycie się kurzu. W wielu miastach Polski, w tym również Poznaniu czyszczenie dywanów oferowane jest na sucho, z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów, dzięki czemu jest to mniej szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska. Jedną z takich firm są Pogromcy Plam. Zajrzyj na stronę pogromcyplam.com i zapoznaj się z ich ofertą. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Feltiness.pl

service picture
Szamarzewskiego, 1 Poznań https://sklep.feltiness.pl/

MrGadget24

service picture
Fabryczna, 9B Chodzież https://e-mbj.com/
]