[ Szczegóły: Milanovo - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Restauracja z dowozem na Mokotowie

Restauracja z dowozem na Mokotowie

Dane firmy

Milanovo

Stanisława Kostki Potockiego 24G, 02-958 Warszawa Numer Telefonu: 22 642 01 75 Adres strony internetowej: https://milanovo.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Potrzebujesz szybko dobrego i smacznego obiadu dla całej rodziny? Musiałaś zostać dłużej w pracy i nie ma już czasu na gotowanie, dlatego chcesz zamówić coś gotowego i pożywnego? Dobrym wyborem będzie restauracja Milanovo. U nich znajdziesz pyszną kuchnię włoską, którą możesz zamówić z dowozem prosto do swojego domu. Dzięki temu, że zamówienia u nich realizowane są bardzo szybko, nie musisz się martwić, że Ty i Twoja rodzina będziecie długo czekać na obiad lub że będzie on zimny. Ponadto, dzięki wykorzystaniu naprawdę wysokiej jakości składników, ich potrawy mają wyjątkowy smak i aromat. 
Nie zwlekaj, już teraz odwiedź stronę internetową milanovo.pl i przekonaj się, że jeśli interesuje Cię dobra restauracja z dowozem na Mokotów, to ich oferta będzie najlepszym możliwym wyborem. Dzięki bardzo szerokiej i zróżnicowanej ofercie u nich na pewno uda Ci się znaleźć takie potrawy, które zasmakują zarówno Tobie, jak i Twoim najbliższym. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]