[ Szczegóły: Kwiatowa Dostawa - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Kurier kwiatowy - https://kwiatowadostawa.pl/

Kurier kwiatowy - https://kwiatowadostawa.pl/

Dane firmy

Kwiatowa Dostawa

Rembielińska 10, 03-343 Warszawa Numer Telefonu: (+48) 22 110-59-60 Adres strony internetowej: https://kwiatowadostawa.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Zbliżają się urodziny czy imieniny ukochanej osoby, a Ty jesteś w podróży służbowej na drugiej półkuli i nie masz jak złożyć życzeń? To już dzisiaj nie problem, gdyż za pośrednictwem kwiaciarni internetowej możesz przesłać jej piękny bukiet zastępujący tysiąc słów, który dostarczy kurier kwiatowy, aby były świeże i przypominały, że choć jesteś daleko, Twoje myśli cały czas są z tą osobą.

Złożenie zamówienia jest bardzo proste i można go dokonać przez stronę kwiatowadostawa.pl, na której znajduje się formularz kontaktowy. Wystarczy wybrać odpowiedni bukiet i opłacić go do godziny 16 w powszedni dzień, aby kwiaty zostały dostarczone jeszcze tego samego dnia tuż po wykonaniu wiązanki. Kwiaciarnia ma wiele filii w dużych miastach i kwiaciarnie partnerskie w całym kraju, zatem nieistotne jest, gdzie obdarowana osoba mieszka. Kwiaty zawsze docierają do adresata w idealnym stanie i sprawiają im radość.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]