[ Szczegóły: Dan-Serwis Daniel Kopera - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Dan-Serwis Daniel Kopera - Naprawa AGD Piaseczno tanio

Dan-Serwis Daniel Kopera - Naprawa AGD Piaseczno tanio

Dane firmy

Dan-Serwis Daniel Kopera

Kazimierza Drewnowskiego 18, 03-610 Warszawa Numer Telefonu: 575 989 685 Adres strony internetowej: http://agddanserwis.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Zastanawiasz się, jak znaleźć taki zakład usługowy, któremu naprawa sprzętu AGD nie zajmie wiele czasu? W Piasecznie tanio zamówisz taką usługę za pomocą formularza szybkiego kontaktu na stronie agddanserwis.pl. Jest to firma zatrudniająca specjalistów od napraw urządzeń elektrycznych i gazowych wszystkich producentów dostępnych na polskim rynku. Są to ludzie rzetelni, którym zależy na zadowoleniu klientów i którzy świetnie rozumieją uciążliwości wynikające z braku możliwości korzystania z pralki, zmywarki czy innego urządzenia ułatwiającego życie. 

Sprzęt domowy naprawiany jest w domu klienta z wyjątkiem nielicznych sytuacji, kiedy awaria wymaga bardziej skomplikowanej naprawy. Za dojazd fachowca zleceniodawcy nie płacą ani grosza, a naprawy wykonywane są najtaniej, jak to możliwe. W przypadku nieopłacalności naprawy, klient jest o tym informowany i sam podejmuje decyzję. Jest to bardzo uczciwe podejście do tematu, co szczególnie cenią sobie klienci zakładu. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]