[ Szczegóły: BELOR-Polska Sp. z o.o. - rycerzewzabierzowie.pl

O Firmie

Saletrzak nawóz

Saletrzak nawóz

Dane firmy

BELOR-Polska Sp. z o.o.

Władysławowo 41, 82-300 Elbląg Numer Telefonu: 55 232 81 58 Adres strony internetowej: http://www.belor-polska.eu/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Magnez jest pierwiastkiem niezbędnym nie tylko dla człowieka i zwierząt, ale również roślin. Jest on potrzebny im do prawidłowego rozwoju i wzrostu, gwarantując tym samym większy plon i lepsze zdrowie. Stąd też często staje się składnikiem różnych nawozów.

Współczesne rolnictwo praktycznie nie może istnieć bez substancji polepszających i przyspieszających wzrost i rozwój roślin. Wykarmienie nie tylko ludzi, ale i zwierząt, wymaga bowiem pomyślnych plonów, by pokryć całe zapotrzebowanie. Nawóz saletrzak jest bogatym źródłem różnych minerałów, które są potrzebne do odpowiedniego wzrostu roślin. Jego uniwersalność pozwala na stosowanie go przy najróżniejszych uprawach. Dzięki niemu rośliny wzrastają zdrowe, a także dają duży plon. Jest on więc wysoce wskazany do stosowania w przemyśle rolniczym.

Dobrą ofertę dotyczącą tego rodzaju nawozu można znaleźć na stronie internetowej belor-polska.eu. To dystrybutor najlepszych nawozów, pochodzących od renomowanych zagranicznych producentów. Wybierając ofertę tego sklepu, można liczyć na atrakcyjne ceny, a także terminową dostawę zamówienia.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

F.H. Cotex-bis s.c.

service picture
Jana III Sobieskiego, 1 Iława https://ctxsport.com/
]